битва хорів

Наприкінці жовтня на телеканалі 1+1 стартує масштабне, унікальне для України вокальне шоу "Битва хорів". Продюсери проекту обіцяють кардинально змінити уявлення українців про хоровий спів і довести, що хор - це стильно, модно і сучасно.

"Битва хорів" - українська адаптація всесвітньо відомого формату Clash of the Choirs. Шоу дебютувало на каналі NBC в 2007 році і надихнуло американців на створення культового телесеріалу Glee. "Битва хорів" вмить завоювала серця глядачів - на сьогоднішній день формат адаптований у 15 країнах світу, серед яких Франція, Великобританія, Польща, Данія, Швеція.

Дивіться "БИТВУ ХОРІВ" ОНЛАЙН на сайті 1+1!

"Битва хорів" - шоу, яке з першої хвилини вражає масштабністю і неймовірним розмахом. Битися на сцені між собою будуть 8 хорів, по 15 учасників у кожному. До перемоги їх поведуть зіркові наставники - ними стали виконавці, визнані в Україні, Росії і за кордоном: Алессандро Сафіна, Володимир Гришко, Руслана, Олег Скрипка, Ірина Білик, Злата Огневич, Гарік Кричевський та Наталія Гордієнко.

"Битва хорів" розпочнеться з етапу масштабних всеукраїнських кастингів, під час яких зіркові тренери відправляться по містах, де будуть набирати собі команди. Створені після кастингів колективи боротимуться за перемогу на великій сцені. Від ефіру до ефіру хори будуть ставати частиною унікальних постановок.

"Битва хорів" ламає звичні стереотипи: до виробництва проекту приєднаються досвідчені музиканти, а конкурсанти будуть виконувати тільки якісну фірмову музику. У шоу зазвучать як перевірені часом, так і сучасні хіти, переважно в несподіваних аранжуваннях і кавер-версіях.

За правилами "Битви хорів", після кожного ефіру один з колективів, який отримав найнижчі бали від суддів проекту, буде залишати шоу. Хто складе компанію в трійці журі Ніні Матвієнко та Михайлу Турецькому - поки залишається таємницею.

Ведучий проекту - Юрій Горбунов.

"Битва хорів" - нове вокальне шоу на 1+1, що вражає своєю масштабністю. Дивіться "Битва хорів" онлайн тільки на офіційному сайті каналу. Усі випуски "Битви хорів" також будуть доступні на нашій веб-сторінці. Кожне відео "Битви хорів" буде розділене на окремі виступи.

"Битва хорів" на 1+1 доведе, що і хор може здивувати.

битва хоров, битва хоров смотреть онлайн, битва хоров на 1+1, битва хоров полный выпуск, битва хоров прямой эфир