stsena
21:00
щонеділі

Проект, який обожнюють мільйони людей в усьому світі, повертається... Четвертий сезон "Голосу країни" розпочинає глобальне перезавантаження. Вперше в історії шоу розпочнеться із грандіозного кастингу учасників містами України. Ми шукаємо унікальних людей з унікальними голосами!

"Голос країни Backstage" - дивіться ексклюзивні відео з-за лаштунків шоу!

Проект кардинально змінює своє обличчя... Нові легендарні тренери: співачка номер один, зірка, чиї пісні обожнює вся країна, Ані Лорак; жінка, яка співає серцем, щира та чуттєва Тамара Гвердцителі; невтомний експериментатор, який кожен свій виступ перетворює на захоплююче шоу, улюбленець жінок Сергій Лазарєв. Четвертого наставника обрала вся країна шляхом інтернет-голосування - ним став Святослав Вакарчук.

 

ЕТАПИ ШОУ

"Сліпі прослуховування". Найнепередбачуваніший та водночас найемоційніший етап шоу "Голос країни"... Під час якого зіркові тренери сидять спиною до сцени і оцінюють виключно голос та харизму кожного учасника. Повірте, унікальний голос наші наставники в змозі почути навіть із заплющеними очима!

"Бої". Зірковий тренер розділяє учасників своєї команди на дуети, які змагатимуться за подальшу участь у шоу. Кожен дует отримує композицію, яку має виконати на "вокальному рингу". Виступи проходять у форматі битви, де кожен конкурсант до останнього буде боротися за своє право лишитися в команді улюбленого наставника.

"Нокаути". Найдраматичніший етап шоу, остання можливість лишитися в шоу "Голос країни". Учасники, які залишилися в проекті після вокальних битв, розподіляються наставником на пари та співають поодинці. Таким чином, після непередбачуваного нокауту, до прямого ефіру проходять лише кращі з кращих!

"Живі ефіри". Найяскравіший завершальний етап шоу. Це буде шоу, якому немає рівних! Нарешті улюбленці всієї країни вийдуть на сцену своєї мрії, сцену шоу "Голос країни", та отримають унікальну можливість попрацювати з найкращими сценаристами, режисерами, хореографами, стилістами. Хто з учасників стане переможцем, визначають глядачі шляхом SMS-голосування. На цю мить, затамувавши подих, чекатиме вся країна!!!

ПРО ШОУ

"Голос країни" - адаптація голландського формату "The Voice" каналу RTL. Нині це шоу з неймовірним успіхом транслюється майже у півсотні країнах світу. Цікаво, що Україна і США першими почали роботу над проектом після голландців!

Четвертий сезон на каналі 1+1 проходить під девізом "Перезавантаження". Ведуча - Ольга Фреймут.