stsena
21:00
щонеділі

Проект, який обожнюють мільйони людей в усьому світі, повертається... Ми шукаємо унікальних людей з унікальними голосами!  1 та 2 листопада у Києві відбудеться грандіозний кастинг проекту"Голос країни".

Команда співочого шоу шукає неповторні, унікальні, а головне – ще не почуті голоси.

Не проґав можливості стати частиною грандіозного вокального змагання!

Ми чекаємо, що саме ти з першої ноти розвернеш крісла легендарних тренерів.

Відкритий відбір на проект "Голос країни" відбудеться за адресою:

"Київ, вул. Фрунзе, 23 (Телеканал "1+1")

Телефон для довідок: 0673347851

Із собою мати:

1. Копію паспорта та ідентифікаційний код

 2. Мінімум три мінусові фонограми(українська, російська й іноземною мовою), усі фонограми на одному носії (флеш-накопичувач або CD диск).

Для творців шоу важливий тільки голос, тільки твій унікальний талант.

Умови участі в SMS-голосуванні

(PDF 182kb)

 

ЕТАПИ ШОУ

"Сліпі прослуховування". Найнепередбачуваніший та водночас найемоційніший етап шоу "Голос країни"... Під час якого зіркові тренери сидять спиною до сцени і оцінюють виключно голос та харизму кожного учасника. Повірте, унікальний голос наші наставники в змозі почути навіть із заплющеними очима!

"Бої". Зірковий тренер розділяє учасників своєї команди на дуети, які змагатимуться за подальшу участь у шоу. Кожен дует отримує композицію, яку має виконати на "вокальному рингу". Виступи проходять у форматі битви, де кожен конкурсант до останнього буде боротися за своє право лишитися в команді улюбленого наставника.

"Нокаути". Найдраматичніший етап шоу, остання можливість лишитися в шоу "Голос країни". Учасники, які залишилися в проекті після вокальних битв, розподіляються наставником на пари та співають поодинці. Таким чином, після непередбачуваного нокауту, до прямого ефіру проходять лише кращі з кращих!

"Живі ефіри". Найяскравіший завершальний етап шоу. Це буде шоу, якому немає рівних! Нарешті улюбленці всієї країни вийдуть на сцену своєї мрії, сцену шоу "Голос країни", та отримають унікальну можливість попрацювати з найкращими сценаристами, режисерами, хореографами, стилістами. Хто з учасників стане переможцем, визначають глядачі шляхом SMS-голосування. На цю мить, затамувавши подих, чекатиме вся країна!!!

ПРО ШОУ

"Голос країни" - адаптація голландського формату "The Voice" каналу RTL. Нині це шоу з неймовірним успіхом транслюється майже у півсотні країнах світу. Цікаво, що Україна і США першими почали роботу над проектом після голландців!

Ведуча - Ольга Фреймут.