Міняю жінку (логотип)
22:00
щочетверга

З діда-прадіда йде одвічна суперечка між чоловіками і жінками - хто в родині головний? Шоу "Міняю жінку" знає спосіб, як це зясувати!

Улюблене шоу "Міняю жінку" стало справжнім довгожителем українського телебачення. В ефірі 1+1 – 10-й сезон родинного реаліті! "Міняю жінку" - документальне реаліті-шоу, де немає жодних постановок, жодного моделювання ситуацій, жодних підставних артистів і декорацій. Усе справжнє. Звичайні сім'ї, звичайні люди, звичайні мами. За умовами формату, дві сім'ї міняються на тиждень дружинами.

Основний принцип нового сезону залишається тим самим: мінятися хазяйками дому будуть контрастні сім'ї: з різним соціальним станом, світоглядом, ставленням одне до одного та до інших людей, до роботи та до кар'єри. Сім'ї з різним способом життя, поглядами на виховання дітей, харчування, відпочинок. На думку продюсерів, якщо сім'ї живуть і мислять однаково - програми не вийде.

Цікаві факти:

- за минулі сезони в проекті взяли участь кілька сотень сімей;

- третина всіх сімей, що брали участь у проекті, підтримують контакти одна з одною і після завершення зйомок;

- мами вливаються в нові сім'ї, але не ділять з татами ліжка. Нова мама отримує окрему кімнату або окреме ліжко навіть у дуже маленькій квартирі;

- з мамою обов'язково оселяється редактор групи, який стежить за дотриманням всіх умов проекту;

- будинок учасника ніколи не залишається без нагляду. З "новою" мамою обов'язково перебуває хто-небудь зі знімальної групи 24 години на добу.

Дивись онлайн український серіал "Хазяйка" виробництва студії 1+1 Production.