Великі перегони

Великі перегони

Канал 1+1 відзняв наймасштабніший реаліті-квест, який підкорив світ – "Великі перегони" або "The Amazing Race", оригінальний формат якого належить американській компанії АВС. Це сімейна програма науково-просвітницького характеру. Ведучим проекту став учасник групи "ТНМК" - Фоззі.

The Amazing Race - проект-легенда, який отримав 12 нагород телевізійної премії

"Emmy Award". В Америці вийшло вже 20 сезонів цього шоу. Учасники гонки за місяць відвідають 4 континенти і більше 10 країн.

Фоззі: "Коли мене запросили стати ведучим цього шоу, я дуже зацікавився і відразу ж поліз в інтернет, і почав шукати про нього інформацію, і навіть подивився декілька випусків. І коли зрозумів, наскільки це масштабний проект, то відчув себе дуже щасливим від того, що саме мене запросили вести цей проект в ролі ведучого. Тому відразу ж порадився з хлопцями з гурту, тому що у нас графік: виступи, репетиції, щоб не було накладок. І вони відразу ж пішли мені назустріч".

Десять пар відправились у перегони по всьому світу. На учасників чекають випробування на швидкість, витривалість, кмітливість. Шалений драйв, небачений масштаб, ризиковані випробування, неймовірна екзотика та краса, від якої перехоплює подих.

Учасники здолають тисячі кілометрів на літаках, гелікоптерах, повітряних кулях, вантажівках, велосипедах, таксі, потягах, автобусах, човнах, верблюдах, бігом та уплав. Зануряться у різні культури та традиції, на власні очі побачать найгарніші куточки планети та переживуть найбільшу пригоду у своєму житті. А нагородою за перемогу стане солідний грошовий приз!

Дізнайтесь більше про шоу на сайті "Великих пергонів".

Також візьміть участь в онлайн-квесті "Великих перегонів" та виграйте 15 000 грн!