Величне століття. Роксолана

Неймовірне століття. Роксолана
17:10
понеділок-п'ятниця

Історична драма

Виробництво компанії Global Agency (Туреччина)

Продюсер - Тимур Савджи

Режисери - Ягмур та Дурул Тайлани

Сулейман – десятий султан Османської імперії отримує в подарунок від свого найближчого друга та радника Ібрагима норовливу слов'янську дівчину Настю. По дорозі до Туреччини вона ще не підозрювала, що грізний повелитель стане для неї "султаном душі, світлом очей, її Султаном...". Потрапивши в гарем, дівчина дізнається, що лише перша дружина стане головною, і лише від першої дружини діти стануть нащадками престолу. Окрім влади над Сулейманом амбіційній українці потрібна влада над усім, що вона бачить навколо себе. Тому Анастасія приймає іслам, змінює ім'я, займається інтригами, підкупає слуг, постійно зваблює свого господаря – перетворюється з рабині на володарку.

Мер'єм Узерлі – Хюррем 

Німецька акторка турецького походження. Грає в театрі, кіно, працює на телебаченні. Про свою героїню взагалі нічого не знала, але до зйомок готувалася ретельно. "Я прочитала багато книжок, знайшла багато інформації в інтернеті про Хюррем. Вона жінка дуже сильна, смілива, водночас мінлива. Вона завжди як бомба – готова вибухнути. Щоб грати таку, потрібна сила"

Халіт Ергенч - Султан Сулейман

Турецький актор театру та кіно, також знімається в серіалах. Грав головну роль в серіалі "Тисяча і одна ніч", який побив всі рекорди переглядів. Про свою роботу в серіалі "Величне століття" каже: "Знімаючись в цій ролі, я відчув ту боротьбу, яку Сулейман переживав усередині себе і, здавалося, він не знаходить собі місця. Його стало раптом так багато в моїй голові! До цього проекту він був для всіх нас лише історичним персонажем, а тепер він став ще і звичайною людиною, зі своїми пристрастями і слабостями".

Сельма Ергеч – Хатідже

Актриса, фотомодель, сама запропонувала себе продюсеру серіалу. Завжди хотіла працювати разом із Халітом Ергенчем. Вважає, що участь в "Величному столітті" неабияка удача.

Небахат Чехре – Валіде Султан

Міс Всесвіт 1965 року. Після конкурсу краси на Небахат посипалися пропозиції зніматися в кіно. Вона грає владну матір султана. "Я відчуваю в своїй героїні таку королівську гідність і статечність".

Окан Ялабик – Ібрагім

"Я вперше граю історичну фігуру. Дуже дивно і цікаво грати когось, хто насправді був такою великою людиною в історії Туреччини. Для цієї ролі я мав опанувати верхову їзду, фехтування , мав навчитися грати на скрипці, лютні і флейті. Ібрагім володів п'ятьма мовами, і я вчився грецькому акценту та італійському".

Нур Феттахоглу – Махідевран

Акторка турецького походження. Вчилася на дизайнера одягу, працювала в банківській сфері, телеведучою, знімаєтеся в кіно. Порівнюючи себе та свою героїню каже: " Нур би також засмутилася. Нур також боролася, як мінімум заради своєї дитини. Звичайно, вона б придумала холоднокровніші плани, але це безвихідність, невідомо як би вона вчинила...".

Філіз Ахмет – Нігяр Калфа

Театральна актриса . Її персонаж один з найбільш наближених до Хюррем персон. Філіз інколи дивується тому, як поводяться з Хюррем. "Але і я б на місці Хюррем боролася. Лише поводилася б тактовніше по відношенню до всіх і ще ґрунтовніше укріпила б свою владу".

Селім Байрактар – Сюмбюль-ага

Турецький кіноактор. Його кандидатура на роль головного наглядача за гаремом була затверджена ще на етапі задуму.

Зовсім скоро на каналі "1+1" стартує новий український серіал "Хазяйка" - дивись онлайн!