Кастинги. Великий пекарський турнір

Великий пекарський турнір

«Великий пекарський турнір» — це загальнонаціональне змагання на кращу випічку. 12 учасників, які не є професіоналами, змагаються за звання Кращого пекаря.

Зйомки проекту «Великий пекарський турнір» за всесвітньовідомим форматом «The Great British Bake off» стартують влітку 2013 року. У ефірі телеканалу 1+1 проект з’явиться восени 2013 року.

Оригінальний формат «The Great British Bake off» належить компанії BBC. Шоу вже було успішно адаптовано у Франції, Бельгії та Данії. А у 2013 році проект запускається в США, Австралії, Норвегії, Польщі та Україні. Виробництвом програми займається ТО Лєзіна-Масляна/Єремєєва.

Якщо випічка твоя пристрасть — ми чекаємо на тебе.

Анонс кастингу

Заповніть анкету для участі

Анкета учасника кастингу

captcha

Будь-яка Інформація про проект, отримана прямо чи опосередковано, є конфіденційною і я зобов'язуюсь не розголошувати її третім особам протягом трьох років з того моменту, коли така інформація стала мені відома.

Заповнюючи цю анкету, я тим самим визнаю і погоджуюсь з тим, що:

  • Я заповнив цю анкету чесно і точно і якщо яка-небудь інформація, виявиться неправдивою, що вводить в оману або неповною, то це буде достатньою підставою для відмови в моїй участі в телевізійному проекті.
  • Всю інформацію я подаю особисто і добровільно.
  • Заповнюючи цю анкету, я даю свою згоду на збір, реєстрацію, зберігання, адаптацію, зміну, оновлення, використання та поширення (реалізацію, передачу третім особам), а також знищення моїх персональних даних (з використанням інформаційних систем і без них) без обмежень такої обробки. Дана згода на збір і обробку моїх персональних даних, поширюється на всі дані, зазначені мною в цій анкеті, включаючи фотографії, прикріплені мною до цієї анкети.
  • Заповнюючи цю анкету, я розумію і погоджуюся з тим, що факт заповнення анкети не є гарантією моєї участі в проекті.

Опитування

Яку прем'єру чекаєш найбільше?