Пильна робота

пильна робота

Детектив

Росія, 2011

Режисери: Ігор Ромащенко, Борис Казаков (II), Олександр Захаренков

Актори: В'ячеслав Разбєгаєв, Кирило Плетньов, Наталія Бистрова, Ганна Гарнова, Андрій Арзяев, Георгій Мартиросян

Дія серіалу розгортається в околичному мікрорайоні великого провінційного міста.

Герої серіалу: Князєв (В'ячеслав Разбєгаєв) і Земцов (Кирило Плетньов) разом боряться з вуличною та побутовою злочинністю, але займають різні позиції з питання про те, як, власне, слід боротися зі злом. Перший, досвідчений оперативний працівник, переконаний, що головне в його роботі - ефективність, тобто найбільш прямий шлях до мети, розкриття злочину. Другий, новоспечений оперативник, колишній військовий, займає більш гуманістичну позицію, витікаючу з любові до людини і віри в неї, в її здатність змінюватися на краще.

На фоні роботи розвивається особисте життя наших персонажів. У райвідділі Земцов знайомиться з адвокатом у кримінальних справах Наташею Захаровою (Наталія Бистрова), до якої відразу ж переймається симпатією. Його не зупиняє навіть те, що Наташа - дочка керівника райвідділу, прямого начальника Земцова. Однак Наташа, в цілому симпатизуючи Земцову, також приймає залицяння сина власника адвокатської контори, в якій вона працює.

Князєв дружить з колегою по службі - Шаталової (Ганна Гарнова), але між ними немає і не може бути близькості, оскільки Князєв зберігає вірність пам'яті трагічно загиблої дружини. Всі його помисли спрямовані на пошук вбивці, він одержимий цією ідеєю, і його одержимість починає обтяжувати не тільки Шаталову, але і його самого.