Відео. Кохання без кордонів

Марк познайомив дівчат з мамою, а Вероніка вирішила боротися далі за Ігоря ч.1. Сезон 1 Серія 9

Минулого тижня на яхті Алла образила Ію. І хоч жінки помирилися, лишився неприємний осад. З Аллою ніхто не спілкується і вона відчуває, що Василь хоче, щоб вона поїхала.

Сьогодні Василь має назвати ім’я жінки, яка не має жодних шансів побудувати з ним майбутнє. Та спочатку він запросив дівчат до садиби своєї старшої сестри, яка запропонувала допомогти посадити їй грядку. Василь радо погодився, адже його дружина має любити землю так, як і він. Ідея порпатися в землі відразу не сподобалася Олені. Ія теж пішла плести віночки. Натомість хазяйновита Алла відразу взялася за роботу і дуже сподобалася сестрі Василя. Чоловік вирішив знову спробувати з Аллою налагодити стосунки. Разом вони гуляли, спілкувалися і навіть знову обіймалися. Алла зізналася, що закохалася у Василя, а Олена й Ія, побачивши їхні палкі обійми, дуже приревнували чоловіка.

Обраниці Марка сьогодні познайомилися з його мамою. Спочатку мама показала всім дитячі фото Марка, а потім запросила до столу, де на них чекали бабуся Юля і старший брат Марка. Мама почала відразу задавати прямі питання. Олю запитала, що та робитиме з дітьми, якщо Марк її обере? Після розмови на одинці жінка порадила Олі краще повернутися додому і займатися вихованням дітей, бо вона мало вірить в їхнє щастя.

Владлена викликала Марка на розмову, їй було цікаво, чи було щось між ним і Ольгою, коли дівчина в нього ночувала. Марк ніжно взяв Владлену за руки і зізнався, що коли напився, то поцілував Олю, але той поцілунок нічого не значив і поцілунок з Владленою йому сподобався набагато більше. Все це бачила Оля, тому це сало для неї великим ударом. Після того дівчина закрилася вдома в кімнаті і відмовлялася говорити з дівчатами. Здається, обидві українки розчарувалися в Маркові.

Наступного дня після того, як Світлана поїхала додому, Ігор прийшов з букетом троянд і м’якою іграшкою просити Вероніку лишитися на проекті. Вмовляти довго не довелося. Вероніка відразу побігла розповісти Альоні, що до неї Ігор приїхав з подарунками, щоб позлити «кращу» подругу.

Ігор продовжує випробовувати своїх дівчат на хазяйновитість. Цього разу він повів їх в пральню, щоб побачити, чи вони люблять доглядати за домом та речами, але був дуже розчарований. Виявилося, обрані ним красуні створені тільки для красивого життя, а не для побуту.

Аби закріпити перемир’я з Веронікою, він запрошує її на побачення. Натомість дівчина задумала перевірку для Ігоря і попросила, щоб Ігор навчив її водити машину. Чоловік хоч і хотів, але не міг відмовити. Потім він зізнався, що сивів на ходу поки дівчина вчилася керувати авто. Згодом Ігор запросив Вероніку до ресторану корейської кухні, де пара зізналася в закоханості один до одного. На радощах Ігор запропонував Вероніці зробити щось божевільне – однакові тату. Але в останній момент дівчина зіскочила з крісла майстра по тату і відмовилася. Вероніка переконана, що своєю неприступністю вона розпалює почуття в нашого героя.

Наступного дня Ігор запросив на побачення Альону. Дівчина попросила відвести її на шопінг до кращого магазину Чикаго, де Ігор купив їй красиву сукню, туфлі і сумку. Потім вона захотіла, щоб над нею почаклували перукарі та візажисти. Красуню Альону Ігор запросив до ресторану. Вони почали ділитися один з одним своїми особистими спогадами і поглядами на життя. Ця розмова дуже зблизила пару.

Дивіться всі випуски «Кохання без кордонів» на сайті 1+1.

  • Сезон:
  • 1
Подивитись все відео